Karol Cymerman

Jestem fizjoterapeutą z zawodu i z pasji. Praca daje mi najwięcej satysfakcji gdy moi pacjenci czują się lepiej. Studia kończyłem na warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego, ale swoją wiedzę nieustannie poszerzam uczestnicząc w kursach i szkoleniach. Wkładki korekcyjne wykonuję od 2014 roku i od tego czasu zrobiłem setki par wkładek dla swoich pacjentów. Wszystkie wkładki są przeze mnie wykonywane ręcznie i indywidualnie dla każdego pacjenta.

Podczas badania nie ograniczam się tylko do analizy biomechaniki stóp, patrzę na pacjenta całościowo i często wykonanie wkładek łączę z pracą w gabinecie fizjoterapeutycznym. Jetem przekonany, że moja wiedza, doświadczenie i umiejętności zaowocują wykonaniem wysokiej jakości wkładek korekcyjnych na miarę Twoich stóp.

O gabinecie

W pracy korzystamy z produktów francuskiej marki Sidas Medical, są to materiały i narzędzia najwyższej jakości pozwalające specjaliście stworzyć indywidualne wkładki ortopedyczne dostosowane to kształtu stopy, potrzeb i obuwia pacjenta.

Sprzęt z jakiego korzystamy przy badaniu stóp i tworzeniu wkładek to:podoskop, mata komputerowa służąca do analizy rozkładu nacisku stóp na podłożu podczas stania oraz chodu , Sidas HDVAC 2 urządzenie do pobierania odcisku stopy, nagrzewnica materiałów termoformowalnych Sidas, bieżnia eleketryczna, szlifierka (wkładki dostosowywane są do kształtu obuwia pacjenta).

Gabinet znajduje się na warszawskiej Ochocie, więcej danych kontaktowych.